آیا می توانم پاسخ های خود را در طول آزمون PTE تصحیح کنم؟

بله، در طول آزمون PTE و تا قبل از Next نمودن و یا اتمام زمان تسک، می توانید به دفعات دلخواه پاسخ های خود را ویرایش نمایید.

آیا سوالاتی در آزمون PTE وجود دارد که دارای نمره منفی باشند؟

بله قسمت های multiple-choice choose multiple answers در هر دو بخش ریدینگ و لیسنینگ و همینطور بخش highlight incorrect words در بخش لیسنینگ دارای نمره منفی بوده و هر گزینه اشتباه شما یکی از پاسخ های صحیح شما را محو می نماید. پس در این قسمت ها تمام تلاش خود را به کار بگیرید و

نحوه استفاده از زمان استراحت حین آزمون PTE به چه شکل است؟

قبل از آغاز ماژول Listening،10 دقیقه زمان به منظور استراحت دراختیار دارید که می توانید با هماهنگی مسئول سنتر از station خود خارج شوید و اندکی به استراحت و تغذیه مناسب بپردازید. توجه به این نکته الزامی است که باید حتما قبل از اتمام این زمان به محل آزمون خود بازگردید و مهارت Listening را

چگونه می توانیم حداکثر نمره را در بخش Listening آزمون PTE کسب کنیم؟

به منظور کسب حداکثر نمره در بخش Listening آزمون PTE می بایستی علاوه بر تسلط بر تکنیک های آزمون، می بایستی درک شنیداری خود را نیز با پرداختن به پادکست ها و فیلم های زبان اصلی ارتقا دهید. همچنین تکنیک های shadowing نیز که در سایت PTEEXPERT.ir بارگذاری شده است، بسیار موثر در تقویت مهارت

فرمت Listening آزمون PTE چگونه است؟

ماژول Listening آزمون PTE شامل هشت تسک متنوع و جذاب بوده که بطور میانگین بین 42 تا 50 دقیقه زمان دارد. این ماژول علاوه بر 53 نمره لیسنینگ، شامل 47 نمره رایتینگ و 12 الی 15 نمره ریدینگ نیز می شود. در این ماژول نیز بحث مدیریت زمان بسیار حیاتی و تعیین کننده خواهد بود.

آیا داشتن دامنه واژگان گسترده به بهبود نمره Reading آزمون کمک می‌کند؟

بله، مهمترین فاکتور به منظور اخذ نمره 65+ یا +79 ریدینگ آزمون داشتن دایره لغات گسترده و فراتر از Upper-intermediate است. به منظور افزایش دایره لغات جهت اخذ نمره مطلوب در ریدینگ آزمون PTE کتاب های لغت را از سایت آکادمی pteexpert.ir دانلود و مطالعه نمایید.

فرمت Reading آزمون PTE چگونه است؟

ماژول Reading آزمون PTE شامل 5 تسک و 34 تا 37 دقیقه زمان می باشد که علاوه بر 50 تا 55 نمره ریدینگ، شامل 22 نمره رایتینگ نیز می شود. در این ماژول بحث مدیریت زمان بسیار حیاتی و تعیین کننده می باشد.

اگر هنگام نوشتن essay، محدوده مجاز کلمات را رعایت نکنیم، چه می‌شود؟

چنانچه در تسک essay محدوده مجاز کلمات را رعایت نکرده و کمتر از 120 یا بیشتر از 380 کلمه بنویسیم، essay تصحیح نخواهد نشد و نمره Writing آن صفر منظور خواهد شد.

PTE Expert

مجموعه PTEExpert در کنار شما عزیزان و با تشکیل یک community 700 نفره توانسته است به رکورد بیش از 2500 ساعت تدریس PTE و تحلیل و تصحیح بیش از 600 کارنامه آزمون با tolerance کمتر از 3 نمره برسد (که هر دو دستاورد در ایران بدون مشابه است). این مجموعه تنها مرکز انجام تست Track آزمون PTE و تنها مرکز تحلیل و ارائه Study Plan اختصاصی در ایران میباشد.

خبرنامه

برای به دست آوردن آخرین اخبار و به روزرسانی اطلاعات ، ثبت نام کنید. نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم!

خطا: فرم تماس پیدا نشد.