آیا آزمون PTE دارای آزمون آزمایشی یا ماک هست؟

بله، در کل سه آزمون آزمایشی یا ماک PTE وجود دارد که نحوه ثبت نام آن در سایت آکادمیPTE Expert بصورت مقاله آموزشی قرار گرفته است. اخیرا سوالات آزمون های یکسان نیز با هم متفاوت است. به طور مثال چندی پیش اگر شخصی دوباره آزمون ماک A را خریداری میکرد، با سوالات مشابه رو به

آیا آزمون PTE دارای سوالات تکراری می باشد؟

بله این آزمون در مهارت­های مختلف دارای سوالات تکراری بوده که به طور کامل در بخش: دانلود رایگان منابع آزمون  PTE در سایت PTEEXPERT.ir آورده شده است.

چگونه باید زمانم را در طول آزمون PTE مدیریت کنم؟ آیا تایمر خواهم داشت؟

هر بخش آزمون زمان مشخص خودش را دارد و شما هر لحظه در بالا سمت راست صفحه یک تایمر خواهید داشت تا به خوبی زمان را در هر مهارت و تسک آزمون PTE مدیریت کنید.

چقدر زمان نیاز است تا بتوانم نمره دلخواهم را در آزمون PTE بگیرم؟

فاکتورهای زیادی در نتیجه شما در آزمون PTE دخیل خواهد بود: سطح دانش فعلی شما میزان زمان مطالعه در روز که میتوانید به آزمون اختصاص دهید استعداد یادگیری زبان شما نمره ای که نیاز دارید (نمرات بالا دشوارتر خواهند بود) لذا با توجه به فاکتورهای فوق و مشاوره رایگانی که از آکادمی PTE Expert دریافت

چند روز پس از آزمون PTE، کارنامه آماده خواهد شد؟

کارنامه آزمون PTE حداکثر تا ۵ روز کاری قابل دسترسی است. در بسیاری از موارد نتیجه آزمون یک روزه آماده و در اکانت کاربری داوطلبان نمایش داده می شود.

آیا آزمون PTE در ایران برگزار می شود؟

متاسفانه بدلیل تحریم های موجود، در حال حاضر این آزمون در ایران برگزار نمی شود و برای شرکت در آزمون میتوانید به کشورهای همسایه ایران مانند: ترکیه یا آذربایجان مراجعه کنید. مقاله مراکز برگزار کننده آزمون PTE را بخوانید!

هزینه آزمون PTE را چگونه پرداخت کنم؟

مقاله آموزشی نحوه ثبت نام آزمون PTE و همینطور آزمون ماک PTE در سایت ir قرارداده شده است. اگر کارت های اعتباری مثل credit card ندارید، میتوانید از طریق وبسایت های پرداخت آنلاین هزینه آزمون را پرداخت نمایید.

آیا برای ثبت نام در آزمون PTE باید حضوری به مراکز آزمون مراجعه کنم؟

خیر، کلیه مراحل ثبت نام در آزمون PTE بصورت آنلاین و از طریق سایت com انجام می شود. مقاله مراحل ثبت نام آزمون PTE و مراکز ثبت نام آزمون PTE را بخوانید.

آیا آزمون PTE یک آزمون استاندارد برای سنجش مهارت های یک زبان آموز می باشد؟

بله، آزمون PTE استانداردترین آزمون زبان در دنیا می باشد که براساس تکنولوژی هوش مصنوعی و سوالات متنوع به ارزیابی مهارت های زبان آموزان در هر چهار مهارت اصلی: Speaking، Writing، Reading و Listening می پردازد.

PTE Expert

مجموعه PTEExpert در کنار شما عزیزان و با تشکیل یک community 700 نفره توانسته است به رکورد بیش از 2500 ساعت تدریس PTE و تحلیل و تصحیح بیش از 600 کارنامه آزمون با tolerance کمتر از 3 نمره برسد (که هر دو دستاورد در ایران بدون مشابه است). این مجموعه تنها مرکز انجام تست Track آزمون PTE و تنها مرکز تحلیل و ارائه Study Plan اختصاصی در ایران میباشد.

خبرنامه

برای به دست آوردن آخرین اخبار و به روزرسانی اطلاعات ، ثبت نام کنید. نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم!

خطا: فرم تماس پیدا نشد.