تحلیل کارنامه آزمون PTE

تحلیل کارنامه آزمون PTE

همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید، در تحلیل کارنامه آزمون PTE دو نوع نمره به نام­های communicative skills و enabling skills به داوطلب داده می شود. بخش اول مربوط به مهارت های 4 گانه آزمون های زبان هستند که مانند سایر آزمون های زبان می باشد. بخش مربوط به enabling skills مربوط به مهارت هایی هستند که برای ارائه به اداره مهاجرت و دانشگاه اهمیتی ندارند، اما می توانند به داوطلب کمک کنند تا نقاط ضعف و قوت در آموزش PTE خود را در این آزمون بشناسد. این مهارت ها شامل گرامر، Oral Fluency، Pronunciation، Spelling، Vocabulary و Written discourse می باشند.

[cp_info_bar display="inline" id="cp_id_550cf"][/cp_info_bar]

تبدیل نمره PTE به آیلتس و تافل در تحلیل کارنامه آزمون PTE

 نمرات در آزمون PTE از 90 محاسبه می شوند. جهت معادل سازی نمرات پی تی ای با آزمون های آیلتس و تافل از جدول زیر استفاده نمایید:

تحلیل کارنامه آزمون PTE

معادل نمره 7 آیلتس در آزمون PTE نمره 65 و معادل 8 آیلتس در آزمون PTE نمره 79 می باشد. این آزمون به صورت آنلاین و در سنترهای مورد تایید سازمان پیرسون برگزار می شود، اما متاسفانه در ایران برگزار نمی شود و داوطلبین داخل ایران جهت شرکت در این آزمون باید به یکی از کشورهای اطراف ایران مانند جمهوری آذربایجان، ترکیه، امارت متحده عربی و عراق مراجعه کنند. این آزمون در هر کشور هزینه ای متفاوت دارد که جهت کسب اطلاعت بیشتر در مورد مکان و هزینه آزمون هر سنتر می توانید به سایت آکادمی PTE Expert به نشانی www.pteexpert.ir مراجعه فرمایید.

در آکادمی PTE Expert کارنامه آزمون اصلی و ماک هر داوطلب بطور اختصاصی توسط مدیریت مجموعه، آقای دکتر مهرداد بیک وردی با بیش از 3000 ساعت سابقه تدریس PTE و تحلیل و تصحیح بیش از 1000 کارنامه آزمون، مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد و نقاط ضعف و قوت هر داوطلب براساس سطح زبان کنونی و نمره دلخواه وی آنالیز می گردد.

 

این فرصت بی نظیر را از دست ندهید..

با ما همراه باشید..

Follow your dreams..