انجام Test Track آزمون PTE برای نخستین بار در کشور

  • سرویس Test-Track آکادمی PTE Expert چیست؟

Test Track آزمون PTE

بسیاری از داوطلبین آزمونPTE  که دوره های آموزشPTE  را در آکادمی PTE Expert گذرانده اند و با استراتژی های آزمون آشنایی کامل دارند، به استادی نیاز دارند تا در کنار آنها ایراداتشان را در تسک های خاص برطرف کند.

سرویس Test-Track نیز از جمله خدمات آکادمی PTE Expert بعنوان تنها مرکز و برای نخستین بار در کشور می باشد که در آن هرچند زبان آموز تمامی تکنیک ها را قبلا فراگرفته است، فرصتی فراهم می گردد تا در کنار استادی مجرب هنگام تمرین 4 مهارت اصلی آزمون PTE یعنی آموزش Speaking، آموزش تایپ نمودن Writing، آموزش تست های Reading و تقویت Listening ایرادات خود را برطرف کند.

روش Real-Time در سرویس Test-Track یعنی به صورت کاملا عملی زبان آموز track می شود تا ایرادات ایشان در بخش های مختلف آزمون مشخص گردد.

این سرویس برای هر 4 مهارت آزمونPTE  در محیط شبیه سازی شده انجام می شود و در انتها نمرات داوطلب در هر چهار ماژول اصلی ارائه می­گردد.

به عنوان مثال، زبان آموز تکنیک های سوالات Fill in the Blanks را در بخش Reading می داند، اما در پاسخ دادن به این نوع سوال همچنان با مشکل مواجه است.

در این حالت استاد منحصرا ایشان را در زمینه دانش گرامر و لغات زبان راهنمایی می کند تا به بهترین حالت ممکن بتواند به این نوع از سوالات پاسخ دهد. در بخش Writing نیز، روش به این صورت نخواهد بود که رایتینگی نوشته و توسط استاد تصحیح شود! بلکه در کنار استاد Writing می نویسید.

اولین قدم با معنی سوال آغاز می گردد و ممکن است که زبان آموز معنی سوال را درست متوجه نشده باشد در این صورت ترجمه کردن صحیح سوال آموزش داده می شود چرا که مشکل بسیاری از زبان آموزان در عدم توانایی ایشان در پاسخ به سوالات می باشد که در مورد موضوع سوال می نویسند، ولی به سوال پاسخ نمی دهند.

در سایر بخش های آزمون نیز داوطلب بصورت Real-Time و کاملا مشابه آزمون اصلی به انجام آزمون می پردازد و در هر لحظه نیز نکات لازم توسط استاد ثبت و ارائه خواهد شد.

[cp_info_bar display="inline" id="cp_id_550cf"][/cp_info_bar]
  • این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

هدف از سرویس Test-Track بررسی و حل مشکلات زبان آموزان در بخش های مختلف آزمونPTE  می باشد. بنابراین این دوره به افرادی توصیه می شود که:

  • ترجیحا در دوره های آموزشPTE آکادمی PTE Expert شرکت کرده و به صورت جامع با دانش و تکنیک های آزمون PTE آشنایی کامل دارند و جهت ارزیابی خود نیاز به شبیه سازی آزمون اصلی با تصحیح و ارائه کارنامه دارند.
  • افرادی که تاریخ آزمون اصلی PTE آنها نزدیک است و زمان زیادی ندارند تا در دوره های فشرده حضور یابند و ایرادات خود را برطرف کنند.
  • طول دوره چه مدت است؟

از ویژگی ها سرویس Test-Track آن است که همانند آزمون اصلی PTE حدود 3 ساعت ادامه می یابد؛ به این معنی که  با یک بار حضور تمام ایرادات شما در کلیه ماژول های آزمون مشخص می گردد و اگر زبان آموز در بخش های خاصی از آزمون مشکل داشته باشد، می تواند در آن تسک ها به رفع اشکال بپردازد.

سرویس Test-Track آزمون PTE که خدمتی بی نظیر و بدون مشابه در ایران و در سطح دنیا می باشد و اولین بار توسط آکادمی PTE Expert ارائه شده است، بطور قطع تاثیر چشمگیری در پیشرفت و کسب نمره ای بالاتر در آزمون PTE خواهد داشت. این سرویس بی نظیر بطور ویژه توسط مدیریت مجموعه، آقای دکتر مهرداد بیک وردی با بیش از 3000 ساعت سابقه تدریس PTE و تحلیل و تصحیح بیش از 1000 کارنامه آزمون ارائه می شود.

این فرصت بی نظیر را از دست ندهید..

با ما همراه باشید..

Follow your dreams..