دوره های عمومی زبان یا Pre-PTE آکادمی PTE Expert

Pre-PTE

زبان آموزان با سطح زبان متوسط به پایین (Beginner تا Lower-Intermediate) می توانند برای تقویت مهارت های چهارگانه خود شامل:

و همچنین تقویت نکات گرامر پایه و لغت برای دوره های عمومی زبان و یا Pre-PTE اقدام نمایید. در این دوره طبق سطح و هدف شما جهت اخذ نمره دلخواه در آزمون PTE، دوره برنامه ریزی می شود.

متد ESA در آموزش زبان انگلیسی در کلاس های زبان PTE Expert (حضوری/آنلاین)

در آکادمی PTE Expert، روال آموزشی New Headway درست اجرا شده و در مواقع لازم و در صورت هرگونه کمبود در دروس، یا عدم تطبیق آن با نیاز زبان آموز PTE، با استفاده از متد آموزش زبان انگلیسی ESA، مباحث طرح ریزی شده و آموزش داده می شود.

این متد آموزشی به روز ترین متد است و مخفف عبارت Engagement, Study, Activation است. در این متد، زبان آموز ابتدا با محتوایی که قرار است یاد بگیرد درگیر شده(Engagement) ، سپس مطلب را دریافت می کند (Study) و در انتها، باید آموخته اش را تولید کند (Activation). به این ترتیب، می توان مطمئن شد که آموزش موفقیت آمیز بوده و زبان آموز مطلب را یاد گرفته است.

دسته اول کلاس زبان) کلاس های مکالمه انگلیسی و زبان عمومی

از آنجا که آکادمی PTE Expert برنامه های آموزشی اش را به صورت کاملا هدفمند پیش می برد، و در انتهای دوره های آموزشی، زبان آموزان وارد دوره های تخصصی PTE  می شوند، در کلاس های زبان عمومی PTE Expert همه مطالب و مهارت ها شامل: گرامر، لغات، تلفظ، لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ آموزش داده و تمرین می شود.

چرا PTE Expert را برای کلاس های عمومی و یا Pre-PTE انتخاب کنم؟

آکادمی زبان PTE Expert تنها مرکز تخصصی آموزش PTE ایران است که کیفیت و آموزش استاندارد برایش در اولویت است. ما، فقط به کیفیت روال آموزشی شما فکر می کنیم. ما به دنبال آن هستیم که وقت و انرژی گران بهای زبان آموزان، با مسیرها و متدهای اشتباه، و به واسطه افراد نامناسب تلف نشود. آموزشگاه زبان های کشور معمولا با اهداف کسب درآمد تاسیس می شوند و یک فضای کسب و کاری دارند، نه یک فضای علمی و آموزشی. دغدغه PTE Expert اما، افزایش روزافزون کیفیت آموزش و تاثیرگزاری آن است.

به علاوه، از آنجا که آموزش های آکادمی PTE Expert هدف محور هستند، یعنی قرار است در نهایت، زبان آموز عزیز وارد دوره های PTE بشود، وقت، انرژی و هزینه ای برای از دست دادن و بازی کردن وجود ندارد و PTE Expert دائما در فکر آن است که پایه، در کلاس های زبان عمومی طوری گذاشته شود که، علاوه ایجاد مهارت های محاوره مثل لیسنینگ و اسپیکینگ، زبان آموزان بتوانند با قدرت وارد دوره های آکادمیک و آزمون PTE شوند. پس همه چیز به صورت اصولی آموزش داده می شود. زبان آموزان کلاس های زبان عمومی یاد می گیرند رایتینگ بنویسند، سخنرانی کنند، متون آکادمیک بخوانند و از گرامر های پیچیده استفاده کنند.

دوره های عمومی یا Pre-PTE حضوری دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • انتخاب روز و ساعت کلاس توسط زبان آموز
 • طول هر دوره خصوصی 3 ماه و بصورت 1 جلسه در هفته
 • کل دوره خصوصی از مبتدی تا Lower-Intermediate در 12 جلسه
 • طول هر جلسه آموزشی 150 دقیقه
 • هزینه هر جلسه 600 هزار تومان
 • امکان شرکت نفر دوم در کلاس خصوصی با 50 درصد هزینه

 

کلاس آنلاین برای دوره انگلیسی عمومی یا Pre-PTE از طریق Skype

کلاس های آنلاین آکادمی PTE Expert که از طریق نرم افزار  Skypeبرگزاری می شود، این امکان را به شما میدهد تا از هر نقطه از جهان و یا ایران از کلاس های آکادمی PTE Expert بهره مند شوید. این دوره دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • برگزاری کلاس از طریق نرم افزار Skype
 • انتخاب روز و ساعت کلاس توسط زبان آموز
 • طول هر دوره خصوصی 3 ماه و بصورت 1 جلسه در هفته
 • کل دوره خصوصی از مبتدی تا Lower-Intermediate در 12 جلسه
 • طول هر جلسه آموزشی 150 دقیقه
 • هزینه هر جلسه 600 هزار تومان
 • امکان شرکت نفر دوم در کلاس خصوصی با 50 درصد هزینه