رزرو وقت مشاوره آزمون PTE

Loading...

 

خدمات مشاوره آکادمی PTE Expert

وقتی تصمیم می گیرید به منظور اخذ ویزای تحصیلی در بیش از 3200 دانشگاه و مرکز علمی در سراسر دنیا و یا ویزای اقامتی در کشورهایی نظیر استرالیا، انگلیس، آلمان و سایر کشورها در آزمون PTE شرکت نمایید، تصمیمات شما کاملا در کیفیت و سرعت رسیدن به نمره مورد نظر تاثیرگذار است. قطعا دریافت یک مشاوره جامع از یک متخصص می تواند به شما کمک شایانی برای مشخص کردن مسیرتان کند.

 مراقب باشید در دام نیافتید!

متاسفانه بارها مشاهده شده است برخی افراد و آموزشگاه های زبان مشاوره های اشتباهی به متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی می دهند که یا مسیر را برای آن ها دور می کند، و یا به خاطر حرفه ای نبودن (چون غالب افراد صرفا مدرس آیلتس و یا تافل هستند! و حتی یک بار هم آزمون PTE را تجربه نکرده­اند!)، باعث ایجاد تفکرهای کلیشه ای و اشتباه در آن ها شده است که منجر به ایجاد پدیدهFossilization  می­شوند و آن اشتباهات دیگر از ذهن آن افراد پاک نمی شود؛ در نتیجه، گرفتن نمره ی مورد نظر بسیار سخت تر از روز اول با روال عادی می شود.

به دو نکته مهم برای مشاوره آزمون PTE توجه نمایید:

  1. مشاور شما، علاوه بر اینکه باید مسلط به تدریس آزمون PTE باشد و سابقه آموزشی بالایی داشته باشد، باید یک منتور باشد؛ یعنی خودش آنجایی باشد که شما می خواهید برسید و دارای نمره فول 90 PTE باشد. پس اگر کسی صرف داشتن مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی به شما مشاوره می دهد یا Native است، مشاوره خوبی دریافت نخواهید کرد.
  2. اساتید، مراکز و کسانی هستند که اعتقاد دارند آموزش PTE تعدادی لغت، گرامر و جملاتی حفظی در یک قالب مشخص و کلیشه ای است و در بخش های مختلف باید از اصطلاحات، عبارات و کلمات خاصی استفاده کرد. متاسفانه مشاهده است مراکز بسیاری که صدای بسیاری هم کرده اند، مدتهاست در حال آموزش این کلیشه ها هستند؛ به همین خاطر است که زبان آموزان معمولا در دریافت نمراتشان مشکلات بسیاری دارند. آزمون PTE فراتر از حفظ کردن قالب ها، جملات، کلمات و اصطلاحات خاص است.

 مراقب باشید اشتباه نکنید!

متاسفانه بارها مشاهده شده است خیلی از متقاضیان آزمون PTE، به خاطر اینکه آموزشگاه های زبان و یا کانال­های تلگرامی ممکن است با اهداف کسب و کاری بخواهند آن ها را گمراه کنند، یا فکر می کنند خودشان بهتر می دانند که چه کنند، یا چند ویدیو در YouTube دیده اند و اعتقاد دارند خودشان می­توانند مدیریتش کنند، تصمیم می گیرند به صورت خودخوان و بدون دریافت بازخورد لازم در آزمون PTE شرکت کنند که بطور قطع موجب اتلاف هزینه و زمان و همچنین از دست رفتن فرصت اخذ ویزا می گردد.

 آکادمی PTE Expert برای چه مشاوره آزمون PTE می دهد؟

شما میتوانید برای یادگیری و شرکت در کلاس های آمادگی آزمون PTE، معرفی منابع آمادگی آزمون، برخورداری از به روز ترین منابع آموزشی آزمون PTE، و دریافت برنامه مطالعاتی اختصاصی از آکادمی PTE Expert مشاوره رایگان بگیرید.

برای دریافت مشاوره آزمون PTE از کجا شروع کنم؟

برای دریافت یک مشاوره عالی، باید چند فاکتور را دقیق بررسی کرد:

  • سطح زبان عمومی متقاضی در بدو شروع دوره
  • سطح مهارت های چهارگانه متقاضی در بدو شروع دوره
  • مدت زمانی که متقاضی برای تمرین در خانه وقت دارد
  • و نمره ای که از آزمون PTE نیاز دارد.

برای مشخص شدن این فاکتورها، نیاز به انجام تعیین سطح اولیه و دریافت مشاوره آزمون PTE خواهید داشت.

در آکادمی PTE Expert توسط دکتر مهرداد بیک­ وردی، اولین مدرس تخصصی آزمون PTE دارای کارنامه فول 90 PTE، خالق متد Reading Fundamental، دارای اقامت دائم استرالیا، و با بیش از 3000 ساعت سابقه تدریس آزمون PTE که در ایران بدون مشابه است، از خدمات تخصصی مشاوره بصورت رایگان برخوردار خواهید شد و بهترین و کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به هدف خود انتخاب خواهید کرد…

موفقیت اتفاقی نیست..

با ما همراه باشید..

Follow your dreams…

دکتر مهرداد بیک وردی