ارائه برنامه مطالعاتی (Study Plan) اختصاصی آزمون PTE

برنامه مطالعاتی آزمون PTE صرفا یک برنامه مطالعه برای آزمون PTE نیست! آزمون PTE صرفا یک آزمون نیست! آزمون PTE یک سبک از زندگیست. بهترین روش آمادگی PTE آشنایی با سبک و دیدگاه انگلیسی زبانان است. من دکتر مهرداد بیک ­وردی دارای اقامت دائم استرالیا، با بیش از 3000 ساعت سابقه تدریس آزمون PTE و تحلیل و تصحیح بیش از 1000 کارنامه آزمون، داستان واقعی یک تحول را با شما دوستان عزیز در میان می گذارم. باشد که این فرصت نوین برای زندگی و تحصیل در غرب، به مسیری پر از موفقیت ختم شود.

برنامه مطالعاتی آزمون PTE

با توجه به اینکه می بایستی چهار مهارت زبانی (Listening، Speaking، Reading و Writing) خود را برای آزمون PTE پرورش دهیم، داشتن یک برنامه مطالعاتی روزانه که هر چهار مهارت را پوشش دهد، بسیار مهم خواهد بود. همچنین علاوه بر این چهار مهارت، وقت کافی برای یادگیری لغات بیشتر و تمرکز بر گرامر را هم باید اضافه کنیم. پس در کل شش مهارت را باید پوشش دهیم. قبل از هر چیز باید دو مورد را در نظر بگیریم:

  • تعداد ساعت‌های آزادمان برای زبان خواندن
  • سطح زبانمان

برنامه مطالعاتی آزمون PTE متناسب با سطح علمی و زمان های شما باید باشد.

[cp_info_bar display="inline" id="cp_id_550cf"][/cp_info_bar]

برنامه مطالعاتی آزمون PTE که در اینجا با هم بررسی می‌کنیم، یک دستورالعمل کلی برای اکثریت زبان آموزان است، افرادی که حداقل سطح زبانی معادل با نمره 30 PTE را دارند و همچنین افرادی که می توانند روزانه ۴ ساعت برای مطالعه زمان بگذارند.

  • پیشنهاد می شود روزانه دو مهارت و هرکدام به مدت یک ساعت و نیم تمرین شود. بهتر است یک مهارت تولیدی مانند: اسپیکینگ و رایتینگ، و یک مهارت دریافتی مانند: ریدینگ و لیسنینگ را ادغام کنیم. اگر هر دو مهارت تولیدی و یا دریافتی باشد، ذهن خسته می‌شود و نمی‌تواند بازدهی مناسبی داشته باشد. تلاش کنید همواره از گرامرها و لغاتی که یاد گرفتید، استفاده نمایید.
  • قورباغه را قورت بده! این جمله را حتما زیاد شنیدید! معنی دقیق این جمله یعنی: کاری را که برایتان سخت تر است و انرژی بیشتری صرف می‌کند، زودتر انجام دهید. مثلا اگر ریدینگ برایتان سخت‌تر از رایتینگ است، در ابتدای برنامه روزانه و حتی هفتگی آن را به انجام برسانید تا با ذهنی آرام‌تر به بقیه برنامه برسید.
  • ترجیحا یک روز در هفته را برای تمرین بر نقطه ضعف­ها و نقاطی که فکر میکنید در طول هفته نیاز به تمرین بیشتر دارد، خالی بگذارید.

شما می‌توانید با ما تماس گرفته و علاوه بر دریافت توضیحات در مورد نحوه آماده سازی برای آزمون PTE بصورت تضمینی، برنامه مطالعاتی اختصاصی خود را دریافت نمایید.

پس همین حالا با ما تماس بگیرید: 09124570855

آدرس: صادقیه، بلوار فردوس شرق، روبروی فرهنگسرا، پلاک 179، واحد 12

برای رزرو وقت مشاوره و تعیین سطح رایگان فرم زیر را پر کنید:

…………………………….. لینک فرم مشاوره ………………………………….

تدریس PTE را به مدرس اختصاصی PTE بسپاریم…

این فرصت بی نظیر را از دست ندهید..

با ما همراه باشید..

Follow your dreams..