آیا برای افزایش نمره Fluency در اسپیکینگ لازم است سریع صحبت کنیم؟

خیر، سرعت کلام تاثیری در نمره Speaking شما نخواهد داشت و فقط می بایستی در طول آزمون به منظور کسب نمره مناسب، براساس سرعت طبیعی خود صحبت کنید.

اگر لهجه (Native) آمریکایی یا بریتیش نداشته باشم، از نمره اسپیکینگ من کم خواهد شد؟

نوع لهجه یا accent هیچ تاثیری در نمره داوطلبان نخواهد داشت و فقط می بایستی کل کلمات را در ماژول Speaking براساس pronunciation های American، British و Australian بطور صحیح و کامل ادا نمایید.

در بخش اسپیکینگ آزمون PTE چه سوالاتی مطرح می شود و چقدر زمان در اختیار داریم؟

آیتم های ماژول Speaking به اختصار شامل تسک های: RA، RS، DI، RL و ASQ می باشد که در مجموع علاوه بر 90 نمره Speaking، 22 نمره ریدینگ و 37 نمره لیسنینگ خواهند داشت و در مجموع 22 تا 25 دقیقه زمان دارید.

فرمت Speaking آزمون PTE چگونه است؟

مهارت Speaking آزمون PTE شامل 5 تسک و 22 تا 25 دقیقه زمان می باشد که در مجموع می­بایستی به 37 تا 41 آیتم سوال پاسخ دهید. این آیتم ها به اختصار شامل تسک های: RA، RS، DI، RL و ASQ می باشد که در مجموع علاوه بر 90 نمره Speaking، 22 نمره ریدینگ و

PTE Expert

مجموعه PTEExpert در کنار شما عزیزان و با تشکیل یک community 700 نفره توانسته است به رکورد بیش از 2500 ساعت تدریس PTE و تحلیل و تصحیح بیش از 600 کارنامه آزمون با tolerance کمتر از 3 نمره برسد (که هر دو دستاورد در ایران بدون مشابه است). این مجموعه تنها مرکز انجام تست Track آزمون PTE و تنها مرکز تحلیل و ارائه Study Plan اختصاصی در ایران میباشد.

خبرنامه

برای به دست آوردن آخرین اخبار و به روزرسانی اطلاعات ، ثبت نام کنید. نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم!

خطا: فرم تماس پیدا نشد.