آیا می توانم پاسخ های خود را در طول آزمون PTE تصحیح کنم؟

بله، در طول آزمون PTE و تا قبل از Next نمودن و یا اتمام زمان تسک، می توانید به دفعات دلخواه پاسخ های خود را ویرایش نمایید.

آیا سوالاتی در آزمون PTE وجود دارد که دارای نمره منفی باشند؟

بله قسمت های multiple-choice choose multiple answers در هر دو بخش ریدینگ و لیسنینگ و همینطور بخش highlight incorrect words در بخش لیسنینگ دارای نمره منفی بوده و هر گزینه اشتباه شما یکی از پاسخ های صحیح شما را محو می نماید. پس در این قسمت ها تمام تلاش خود را به کار بگیرید و

آیا در روز آزمون PTE به مداد یا خودکار نیاز خواهم داشت؟

بله، اما لوازم نوشتاری شامل: ماژیک و به اندازه کافی ورق گلاسه (booklet) در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما مجاز به بردن لوازم نوشتاری شخصی نخواهید بود.

آیا آزمون PTE دارای آزمون آزمایشی یا ماک هست؟

بله، در کل سه آزمون آزمایشی یا ماک PTE وجود دارد که نحوه ثبت نام آن در سایت آکادمیPTE Expert بصورت مقاله آموزشی قرار گرفته است. اخیرا سوالات آزمون های یکسان نیز با هم متفاوت است. به طور مثال چندی پیش اگر شخصی دوباره آزمون ماک A را خریداری میکرد، با سوالات مشابه رو به

آیا استفاده از تمپلیت و جملات پیش ساخته در آزمون PTE مجاز است؟

بله، شما میتوانید در تسک های مختلف رایتینگ و اسپیکینگ این آزمون از جملات پیش ساخته یا Prefabricate و تمپلیت استفاده کنید. هرچند سطح جملات استفاده شده در بخش اسپیکینگ باید بالاتر باشد و همچنین، تمپلیت های شما در بخش های رایتینگ نیز ترجیحا منحصر به فرد باشد.

آیا آزمون PTE دارای سوالات تکراری می باشد؟

بله این آزمون در مهارت­های مختلف دارای سوالات تکراری بوده که به طور کامل در بخش: دانلود رایگان منابع آزمون  PTE در سایت PTEEXPERT.ir آورده شده است.

چگونه باید زمانم را در طول آزمون PTE مدیریت کنم؟ آیا تایمر خواهم داشت؟

هر بخش آزمون زمان مشخص خودش را دارد و شما هر لحظه در بالا سمت راست صفحه یک تایمر خواهید داشت تا به خوبی زمان را در هر مهارت و تسک آزمون PTE مدیریت کنید.

چقدر زمان نیاز است تا بتوانم نمره دلخواهم را در آزمون PTE بگیرم؟

فاکتورهای زیادی در نتیجه شما در آزمون PTE دخیل خواهد بود: سطح دانش فعلی شما میزان زمان مطالعه در روز که میتوانید به آزمون اختصاص دهید استعداد یادگیری زبان شما نمره ای که نیاز دارید (نمرات بالا دشوارتر خواهند بود) لذا با توجه به فاکتورهای فوق و مشاوره رایگانی که از آکادمی PTE Expert دریافت

تا چه زمانی می توانم از مدرک آزمون PTE برای ارائه به موسسات و دانشگاه ها استفاده کنم؟

تا 6 ماه قبل از پایان اعتبار مدرک آزمون PTE می توانید کارنامه خود را برای مراکز مورد نظر ارسال کنید.

PTE Expert

مجموعه PTEExpert در کنار شما عزیزان و با تشکیل یک community 700 نفره توانسته است به رکورد بیش از 2500 ساعت تدریس PTE و تحلیل و تصحیح بیش از 600 کارنامه آزمون با tolerance کمتر از 3 نمره برسد (که هر دو دستاورد در ایران بدون مشابه است). این مجموعه تنها مرکز انجام تست Track آزمون PTE و تنها مرکز تحلیل و ارائه Study Plan اختصاصی در ایران میباشد.

خبرنامه

برای به دست آوردن آخرین اخبار و به روزرسانی اطلاعات ، ثبت نام کنید. نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم!

خطا: فرم تماس پیدا نشد.